Predstavitev Ciklopee (video)

Ciklopea Pred 3 leta 2 min branja

Ciklopea se je s pomočjo stalnih naložb v zaposlene, procese in tehnologije iz domačega zagonskega podjetja razvila v vodilno podjetje v panogi.

ciklopea profile

Svojo vizijo jezikovnega produkta vrhunske kakovosti izpopolnjujemo zadnjih 18 let.

Zamisel o snemanju videa se je rodila povsem naravno, saj smo želeli svojim strankam in partnerjem predstaviti svojo vizijo, rešitve, inovativni pristop in partnerske vrednote, in to skozi oči naše ekipe.

Profesionalno okolje se je v zadnjem času močno spremenilo, a zaradi svojega kakovostnega, marljivega dela in poslovnih rezultatov, ki mu sledijo, v prihodnost zremo optimistično.
Predani ostajamo našim izbranim vrednotam in ciljem ter se svojim partnerjem zahvaljujemo za njihovo neprekinjeno podporo.

Če vas zanima, kaj je za vas pripravila naša ekipa, si oglejte Ciklopein predstavitveni video, ki vas čaka spodaj:


Povezani članki

Udeležba Ciklopee na konferenci Game Changer E-Commerce & Fintech

Pred 2 meseca

Ciklopea se je 4. decembra 2023 udeležila konference Game Changer E-Commerce & Fintech v Cukrarni v Ljubljani. Na dogodku so vrhunski predavatelji in strokovnjaki obravnavali trende na področju umetne inteligence, WEB3, kibernetske varnosti, igrifikacije, družbenih medijev, SaaS in trženja. Naša ekipa nenehno izboljšuje svoje rešitve za lokalizacijo s pomočjo spoznanj vodilnih v panogi. Z udeležbo […]

Beri naprej