Ciklopea je že četrto leto zapored prejela priznanje za svoje delo med največjimi ponudniki jezikovnih storitev v vzhodni Evropi

Ciklopea Pred 3 leta 1 min branja

Znova z veseljem sporočamo, da je neodvisna družba za tržne raziskave CSA Research Ciklopeo prepoznala kot vodilno podjetje v večmilijardni globalni panogi prevajanja, tolmačenja in lokalizacije.

CSA Research

Priznanje je prejela že četrto leto zapored.

Ciklopea se je prek stalnih naložb v ljudi, procese in tehnologije iz domačega zagonskega podjetja razvila v vodilno podjetje v panogi.

Mladen Stojak, direktor za strateške zadeve v Ciklopei, je ponosno povedal:

»Svojo vizijo jezikovnega produkta vrhunske kakovosti smo izpopolnjevali zadnjih 18 let. Strokovnost naše ekipe, tehnološka infrastruktura in visokorazviti poslovni procesi nam omogočajo zadovoljitev potreb naših strank, naš inovativni pristop pa nam pomaga preseči njihova pričakovanja.

Predani smo nadaljnjemu razvoju, dejstvo, da smo bili četrto leto zapored (2018, 2019, 2020 in 2021) prepoznani kot največji ponudnik jezikovnih storitev v vzhodni Evropi, pa nam daje motivacijo za ustvarjanje novih uspešnih zgodb v prihodnosti in ohranitev optimističnega razmišljanja. Brez kakovostnega dela in posledičnih poslovnih dosežkov slednje ne bi bilo mogoče.«

Sandra Stojak, izvršna direktorica v Ciklopei, je dodala, kaj predstavlja glavno motivacijo ekipe:

»Z namenom zagotavljanja dodane vrednosti procesa od samih začetkov zagovarjamo osebni pristop k vsaki stranki. Medsebojno spoštovanje in zaupanje nam pomagata skupaj dosegati odlične rezultate. Vaše sodelovanje bomo vedno celili in si prizadevali ustvariti rezultat, ki bo prinesel zadovoljstvo vsem. Prav tako gre za odlično priznanje za našo ekipo in vsakemu članu/partnerju ekipe posebej čestitam za naš skupni uspeh. Delajte tako dobro še naprej!«

 

Za več informacij smo vam na voljo tukaj: https://ciklopea.com/contact/

Povezani članki

Udeležba Ciklopee na konferenci Game Changer E-Commerce & Fintech

Pred 2 meseca

Ciklopea se je 4. decembra 2023 udeležila konference Game Changer E-Commerce & Fintech v Cukrarni v Ljubljani. Na dogodku so vrhunski predavatelji in strokovnjaki obravnavali trende na področju umetne inteligence, WEB3, kibernetske varnosti, igrifikacije, družbenih medijev, SaaS in trženja. Naša ekipa nenehno izboljšuje svoje rešitve za lokalizacijo s pomočjo spoznanj vodilnih v panogi. Z udeležbo […]

Beri naprej